SAN TSG ve Fibula Travel Ortaklığında Yeni Yatırım: Well Palace Side

Turizm teknolojileri konusunda çözüm üreten SAN Tourism Software Group ile Balkan ve Doğu Avrupa’da yoğunlukla faaliyet gösteren tur operatörü Fibula Travel ortaklığı ile satın alınan Well Palace Side (eski adıyla Side Crown Charm Palace) 2023 sezonunda hizmete açılıyor.

Ultra Her Şey Dahil konseptiyle yeni sezonda misafirlerini ağırlayacak olan Well Palace Side, 4 blokta toplam 325 odası, muhteşem doğası ve denizi ile misafirlerine eşsiz bir tatil deneyimi sunmak için hazırlanıyor.

Side Evrenseki Mevkii’nde bulunan 12.500 m2’lik alana kurulmuş, 5 yıldızlı otel, Manavgat şehir merkezine 12 km, Antik kent Side’ye 7 km ve Antalya Havalimanına 60 km mesafede bulunuyor.

SAN Tourism Software Group, 30 yıldır turizm ve seyahat teknolojileri üzerine geliştirdiği yazılımlarını hem yurt içi hem de yurt dışı kanallarda 5 binden fazla otel ve acentenin kullanımına sunmuş olup 70’ten fazla ülkede hizmet vermektedir. Konaklama sektöründe her yıl yeni bir oteli bünyesine katma hedefiyle yola çıkan SAN TSG, Toka Bodrum Hotel ve Happy Hotel Kalkan Otellerinden sonra şimdi de yeni satın aldığı Well Palace Side ile büyümeye devam ediyor.

SAN TSG Yönetim Kurulu Başkanı Erol Türk: “Fibula Travel ile yapmış olduğumuz bu güzel yatırımın geniş perspektifli ve başarılı olacağına inanıyor, hayırlı olmasını diliyorum.” diyerek Well Palace Side ile konaklama sektöründe de yatırımlarını sürdüreceğinin sinyallerini veriyor.

Fibula Travel Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Mavisu: “San Tourism Software Group ile yapmış olduğumuz Well Palace Side yatırımı ile konaklama sektöründeki varlığımızı büyütüyoruz. Bu yatırım, halihazırda devam eden çalışmalarımızla beraber her iki grup açısından da çok önemli bir hamle oldu. Yeni konseptiyle Well Palace Side Türk turizmine uzun yıllar hizmet edecek.” dedi.